Zadzwoń do nas Napisz wiadomość
Obecnie znajdujesz się w: Oferta > Tanie meble biurowe

Tanie meble biurowe

Tanie meble biurowe Katowice
 


 

Tanie meble biurowe to po prostu dobrej jakości meble do biura w stosunkowo niskiej cenie. System tanich mebli biurowych to szeroki asortyment biurek biurowych, szaf aktowych, szafek, regałów, kontenerów, pomocników i stołów konferencyjnych, które można dopasować do każdego biura i przede wszystkim do indywidualnych potrzeb użytkowników. Tanie meble do biura svenbox to systemowe i nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz materiały, które sprawiają iż meble te są solidne, eleganckie a zarazem tanie i dostępne dla każdego.

Obecnie system został podzielony na dwie pogrupy:

  • Meble biurowe SVENBOX CLASSIC   (meble „jednokolorowe” – calvados oraz olcha)
  • Meble biurowe SVENBOX INVEST    ( meble „dwu-kolorowe”, bardziej rozbudowane)

Każdy z systemów posiada biurka na stelażach drewnianych (EKO) i metalowych (VIK i ART) co pozwala na dowolne aranżowanie i wyposażenie wnętrz biurowych. Do systemów zostały także opracowane szafy i regały pozwalające na dowolne wyposażenie każdego biura niezależnie od wielkości – małe, duże, openspace itp.
Ważnym dopełnieniem mebli systemowych SVENBOX są stoły konfernecyjne, panele, przegrody oraz akcesoria dopasowane do potrzeb użytkowników.

Tanie meble biurowe CENNIK 2017
> CLICK <WZORNIK KOLORY MEBLI BIUROWYCH - tanie meble biurowe ALTARO

Tagi: tanie meble biurowe, tanie meble biurowe katowice, meble biurowe katowice, tanie meble biurowe kraków, tanie meble biurowe warszawa, tanie meble biurowe wrocław, tanie meble biurowe szczecin, tanie meble do biura, meble biurowe cennik, tanie meble biurowe cennik, tanie meble, meble do biura katowice, meble do biura śląsk, meble do biura śląskie, tanie meble biurowe śląskie
dobrej jakości